В мережі показали, як збирають електричні пікапи Ford F-150 Lightning

Ford F-150 Lightning – один із перших сучасних електричних пікапів.

Відомий відеоблогер Зак Нельсон під ніком JerryRigEverything, який випробовує на міцність смартфони та інші мобільні гаджети, вирушив на завод Ford Rouge, щоб показати своїм глядачам, як збирають електричні пікапи F-150 Lightning.

Ford F-150 Lightning – один із перших сучасних електричних пікапів, що вийшли на ринок. Власники та оглядачі хвалять машину. Він став найкращим пікапом і найкращим електромобілем за версією Motor1.com цього року, а MotorTrend назвав його «Найкращим пікапом 2023 року», заявивши, що це «Ford F-150 з найкращою керованістю».

Все починається під дахом заводу, куди конвеєрною системою доставляються вже пофарбовані кузови пікапів із сусідньої будівлі. Потім деталі опускають та поміщають на автоматизовані транспортні засоби, які доставляють кузови на наступні етапи виробництва, а також використовуються протягом всього процесу складання.

Робітники спочатку монтують гумові ущільнювачі для дверей, ізоляцію та джгути електропроводки. Безліч роботів та пневматичних інструментів допомагають працівникам складальної лінії повністю встановити приладову панель, передній підлокітник та вітрове скло.

Шасі та електродвигуни виробляються в Сполучених Штатах, і вся ходова частина збирається на окремій лінії, перш ніж вона йде на фінальну стадію, коли весь кузов з’єднується з повним шасі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело youtu.be motor1.com