В мережі показали Bugatti Chiron, зібраний зі шматків металу

У Таїланді в музеї Scrap Metal Art зазвичай зі шматків металу збирають якихось персонажів — трансформерів, прибульців, тварин і т.д. Але, як виявилося, місцеві умільці можуть зварити запчастини так, що вийде суперкар Bugatti Chiron в оригінальну величину.

На YouTube-каналі CB Media вийшло відео, в якому ведучий показав кілька зібраних з металу машин. Одна з них – Chiron – вийшла синього кольору і зібрана із запчастин від інших машин. Зокрема, на відео можна розгледіти компоненти від Datsun.

Двері автомобіля не відкриваються, він не їде, зате в нього встановили двигун — вірніше, те, що візуально дуже схоже на двигун і знаходиться саме там, де повинен розташовуватися мотор.

Ведучий відзначає, що приїхав до Таїланду тільки для того, щоб побачити цей Bugatti.

 

Цікаво, що поруч з синім стоїть ще і непофарбований Chiron. У нього, на відміну від першого, відкриваються двері, і в салон можна потрапити. Звичайно, ніякої електроніки в ньому немає, але і зовні, і внутрішньо він копіює суперкар від Bugatti.

Крім цих машин, в музеї також є Mercedes 300SL Gullwing і Ferrari 250 GTO. Перший автомобіль вже готовий, а другий поки тільки робиться.

Якщо подивитися офіційний сайт музею, то можна знайти і інші моделі автомобілів.

Музей Scrap Metal Art Thailand був відкритий в 2021 році як місце, де умільці можуть зібрати що завгодно з непотрібних запчастин. Ці експонати можна купити — музей відправив арт-об’єкти вже більш ніж в 40 країн, вартість виробів коливається від 3 до 30 тисяч доларів.

Наприклад, синій Chiron вже продали в Швецію і готують до відправки. За скільки саме пішов цей ексклюзивний Bugatti, не повідомляється.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Джерело youtu.be


Коментарі
Завантаження...