В Китаї випустили перший електричний бульдозер

Модель SD17E-X поки що є єдиним в світі бульдозером з електричною силовою установкою.

Перший в світі електричний бульдозер був введений в експлуатацію в Китаї, – розповідає видання electrek.com.

На цей час дослідні роботи по створенню машин на альтернативних джерелах енергії в Китаї проводяться не тільки в легковому секторі. Поступово подібного роду проєкти з’являються в класі малих комерційних фургонів, важких вантажівок і автобусів. Тепер же в КНР серйозно взялися за створення екологічно чистої будівельної техніки.

Електробульдозер був розроблений компанією Shantui Construction Machinery Co. Ltd. з Шаньдуна. Він називається SD17E-X і оснащується батареєю невідомого типу, яка володіє ємністю в 240 кВт*год. Це дозволяє йому працювати протягом 4-5 годин в особливо важких умовах, або 6-8 годин в більш сприятливих режимах.

Судячи з інформації на офіційному сайті виробника, SD17E-X здатний знизити загальні витрати на експлуатацію до 60 відсотків щодо аналогів з двигунами внутрішнього згоряння.

Крім того, новинка має інтелектуальну систему контролю температури батареї, що забезпечує ефективне охолодження в будь-яких умовах. У досить комфортній кабіні можна виявити деякі фішки, які використовуються в тому числі в сучасних легковиках. Наприклад, 7-дюймовий сенсорний екран, який виконує роль цифрової панелі – велика рідкість для будівельної техніки.

Бульдозер важить 18750 кілограмів. Потужність силової установки становить 197 кінських сил.

Перший примірник Shantui SD17E-X був доставлений в Гуйджоу, спеціально для гірничодобувної компанії Jinyuan Energy Trade Co. Ltd.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnevpost.com

Коментарі
Завантаження...