В Китаї презентували електромобіль з запасом ходу 1000 км

Zhiji L7 може розганятися від 0 до 96 км/год за 3,9 с.

У Китаї представлений електромобіль Zhiji L7, який був створений Zhiji Auto, спільним підприємством SAIC, Zhangjiang Hi-Tech і Alibaba Group.

Розробники стверджують, що Zhiji L7 може розганятися від 0 до 96 км/год за 3,9 с. Він запропонує покупцям систему безпілотного водіння та ефективну бездротову зарядку.

Одним з ключових моментів є те, що це буде перший автомобіль, в якому буде встановлена ​​система бездротової зарядки потужністю 11 кВт, яка, як стверджується, має ефективність 91%. Однієї години зарядки вистачатиме на 80 км. Запас ходу версії з акумуляторною батареєю ємністю 93 кВт•год складе 615 км. Також буде варіант з дальністю ходу 1000 км, який отримає акумулятор ємністю 118 кВт•год.

Автомобіль буде оснащений 12 камерами, 5 радарами міліметрового діапазону, 12 ультразвуковими радарами і лідаром. Двигун буде мати потужність 540 к.с. і розвивати максимальний крутний момент 700 Нм.

В інтер’єрі Zhiji L7 поєднуються класика і футуристичність. Електромобіль отримає 39-дюймовим екран роздільною здатністю 4K, який буде розташовуватися по всій ширині приладової панелі. В автомобілі буде встановлена ​​операційна система власної розробки.

Повноцінна прем’єра Zhiji L7 відбудеться в рамках Шанхайського автосалону, а продажі стартують в наступному році.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело carscoops.com

Коментарі
Завантаження...