В Ізраїлі створили автомобіль, який може зменшуватися в ширину до одного метра

В Ізраїлі створили компактний електрокар. У автомобіля під назвою City Transformer є особливий «міський» режим. При активації він зменшує ширину машини до одного метра, повідомляє Autocar.

Крихітний автомобіль показали на автосалоні IAA в Мюнхені. А також заявили про початок прийняття замовлень. Ціни на машину стартують від 12500 євро.

Відзначається, що City Transformer обладнаний двома електромоторами. Потужність кожного з них становить 10 кінських сил. Запас ходу в електрокара – 178 кілометрів. Розгін до 50 км/год займає у машини 5,0 секунди. Максимальна швидкість – 88 км на годину.

Родзинка машини – складна автомобільна платформа. У неї є можливість зменшувати ширину колії. Це дозволить водієві залишити автомобіль навіть на дуже невеликому паркувальному місці, де раніше могли перебувати тільки мотоцикли.

Раніше студенти з Технологічного університету Ейндховена в Нідерландах створили автомобіль з переробленого пластику. На його прикладі вони хотіли показати, що сміття може стати цінним матеріалом в промисловості. Проєкт отримав назву «Лука», він являє собою невеликий автомобіль жовтого кольору. Для його створення був використаний пластик, виловлений з моря. Сміття було поділено за видами, для шасі використовували перероблені волокна, скомбіновані з лляними. Одержаний матеріал посилили, щоб він зміг витримати навантаження. Вага шасі склала всього 400 кілограмів.

Тим часом німецькі вчені створили алгоритм безаварійної їзди на безпілотному авто. Дослідники розробили алгоритм на основі даних, зібраних з транспортних засобів на дорогах, і протестували його за допомогою комп’ютерного моделювання. Алгоритм може враховувати несподівані події, такі як поява велосипедистів, і вирівнювати рух безпілотного авто за умови, що інші учасники дорожнього руху не порушують правила.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autocar.co.uk

Коментарі
Завантаження...