В інтернеті показали фантастичний гараж з суперкарами на $30 млн

Мільйонер Менні Хошбін починав з роботи в K-Mart, а тепер він магнат нерухомості. Зараз він розмірковує, чи не знести йому стіну телевізорів, щоб звільнити більше місця для своєї вишуканої колекції автомобілів. Він побудував справжній фантастичний гараж с найкрутішими суперкарами сучасності.

У гаражі повно McLaren, Bugatti, Pagani та інших суперкарів. Також недавно тут з’явився коридор, який був спроєктований таким чином, щоб виглядати як космічний корабель. І гарні новини для інших ботаніків-любителів автомобілів: у нього все ще є модель планування цього проєкту, яку можна отримати для власного гаража за “невелику” плату.

Хошбін – власник гіперкару Hermes Chiron, а також трьох інших Bugatti. На його YouTube-каналі є багато іншого цікавого контенту про Bugatti. Гроші на все це приносить його бізнес з нерухомістю. За останніми оцінками, його гараж сповнений суперкарами на 30 мільйонів доларів. Вся його імперія комерційної нерухомості, за даними Forbes, оцінюється понад 450 мільйонів доларів.

Хошбін вважає, що його гараж – це справжній успіх в Інтернеті. Попри те, що він живе в південній Каліфорнії, він зміг купити багато нерухомості в Техасі. В результаті його комерційної діяльности усі фанати суперкарів отримали можливість побачити цю чудову колекцію автомобілів в одному місці. Не менш унікальний гараж теж вартий уваги.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com