В Geely пояснили, чим їх електрокари кращі від Tesla

Особливий упор в компанії зробили на модульній архітектурі SEA.

Китайський холдинг Geely розповів чому і чим їх електромобілі кращі, ніж Tesla, розповідає paultan.org

В першу чергу в компанії дуже приємно відгукнулися про нову модульну архітектуру SEA, яка хороша не тільки своїми характеристиками, але і відкритим вихідним кодом, що дозволяє іншим виробникам при бажанні користуватися китайської технологією. Це дуже сміливе рішення для марки. Наприклад, в американській компанії Tesla не звикли ділитися секретами своєї технології, захистивши патент ще в 2014 році.

В даний час Geely став вельми іменитим виробником з цілою плеядою самих різних брендів, проте на електромобільному ринку компанії ще не вдалося розвернутися на повну. Серед причин, які заважають завоюванням Geely, можна назвати успішні продажі Tesla в Китаї.

Головний інженер проекту SEA, Кент Бовеллан, в одному з інтерв’ю розповів, що жодного разу не був вражений Tesla. За його висновками, китайська платформа виграє у конкурентів практично за всіма показниками. Як зазначив Бовеллан, Tesla дуже вправна в створенні програмного забезпечення. Однак в Geely зуміли розробити технічно більш досконалу і економічну архітектуру.

Крім того, інженер зазначив, що платформа Tesla поступається SEA за такими важливими показниками як внутрішній простір, NVH, вартість володіння і собівартість виробництва. Також Бовеллан впевнений, що перевага в потужності силових агрегатів у Tesla тимчасова. Уже в дуже швидкому часі Zeekr зможе скоротити відрив, а незабаром і перегнати американців.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело paultan.org

Коментарі
Завантаження...