В 2021 році новоутворений альянс Stellantis випустить 10 електрокарів і гібридів

З 2025 року кожен новий автомобіль концерну матиме версію з електроприводом.

Автомобільні групи FCA і PSA завершили своє злиття, утворивши альянс Stellantis. Це дозволить маркам, що входять в нову корпорацію, швидше перейти на випуск транспортних засобів з електроприводом.

Так, за підрахунками глави PSA Карлоса Тавареса, який також очолив Stellantis, у нового концерну вже налічується 29 гібридних і чисто електричних моделей. До кінця року їх число досягне 39. Крім того, починаючи з 2025 року всі машини всіх брендів компанії матимуть електрифіковані версії.

Нагадаємо, що PSA об’єднує французькі марки Peugeot, Citroen і DS, а також німецький Opel. У свою чергу FCA привніс в новий альянс Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Maserati. Abarth, а також Chrysler, Dodge, Jeep і RAM. При цьому Ferrari, яка належить акціонерам FCA, в альянс не увійшла.

Судячи з усього електромобілізація відбуватиметься за французьким рецептом. У Peugeot вже є шасі для електромобілів сегмента B, на якому побудований, зокрема, хетчбек e-208. А в наступному році з’явиться абсолютно нова архітектура для більших електрокарів з запасом ходу в 650 кілометрів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело insideevs.com