Унікальний “Запорожець” виставили на продаж за 590 000 грн

В інтернеті опублікували повідомлення про продаж унікального пікапа ЗАЗ-968 МП, який було виготовлено в єдиному примірнику ще у 1994 році. Зараз цей дивовижний екземпляр “Запорожця” можна знайти в білоруському Гомелі. Зазначається, що в цілому на Запорозькому заводі було випущено всього 2500 одиниць пікапів ЗАЗ-968МП, алей саме такий у світі тільки один!

Цікаво, що саме ця модель створювалася для участі в перегонах. Треба додати, що ЗАЗ-968 М продається у двох виконаннях, які дуже сильно виділяються один від одного. Це є два абсолютно різних пікапи. Першому було збережено оригінальну конструкційну архітектуру з 4-циліндровим двигуном МеМЗ місткістю 1,2 літра та потужністю 45 кінських сил. Цей агрегат інжекторного типу, при цьому на Запорізькому заводі того часу встановлювалися тільки карбюраторні двигуни. Робить мотор в парі з механічною КПП на 4 ступені. До першої сотні (а другої й не буде) автівка розганяється за 28 секунд.

Друге виконання моделі, яке виставлено на продаж, серйозно підготували для участі в перегонах. Під капотом ЗАЗ-968 МП розташовано 1,8-літровий двигун Volkswagen з чотирма циліндрами та турбіною. Потужність мотора складає 220 кінських сил, що для автівки з такою вагою справжній “космос”. На розгін до сотні кілометрів “Запорожець” витрачає всього шість секунд.

Вартість моделі в перерахунку на українську валюту становить приблизно 590 тисяч гривень.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело ampercar