Унікальний пікап на базі “Волги” ГАЗ-21 здивував європейців

У Євросоюзі помічений незвичайний пікап, який створили болгари на базі радянського ГАЗ-21 “Волга”. Унікальний трак привертає до себе неабияку увагу на дорозі, бо це незвичайний раритет на колесах.

Ще за часів Радянського Союзу, автозавод в місті Горький випускав “Волгу” ГАЗ-21 серійно в кузові седан, який потім в автомайстернях переробляли під запити покупців. Подібний “тюнінг” був налагоджений в різних містах – від Риги до Києва чи Москви.

Відомо, що цей унікальний пікап ГАЗ-21 був завезений з Болгарії, а знайдений в польському Кракові.

Варто зазначити, що автівка перебуває в поганому стані: на кузові видно сліди корозії, є вм’ятини та подряпини, а в самому салоні можна побачити стару фарбу, яка має зовсім інший колір.

Навіть в такому не ідеальному вигляді пікап виглядає дивовижно та представляє певну цінність. Зазвичай пікапи використовували не для міських поїздок, а для господарських робіт та перевезення вантажів. Така експлуатація залишала для “Волги” мало шансів на довголіття. Й саме тому знайдений пікап вважається рідкісною цінністю.

Цінність автомобіля полягає також в аутентичному вигляді. Це справжній раритет на колесах, який чудом зберігся до наших днів.

Нагадаємо, що виробництво “Волги” ГАЗ-21 стартувало в далекому 1956 році.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело raw21.com

Коментарі
Завантаження...