Унікальний Ferrari 250 GT SWB 1962 року отримав сучасну версію

Оригінальна гоночна модель Ferrari 250 GT SWB отримала прізвисько Breadvan (хлібний фургон) за незвичайну форму кузова.

Унікальний Ferrari 250 GT SWB на прізвисько Breadvan 1962 року випуску був одним з найбільш химерних автомобілів, коли-небудь створених легендарною італійською компанією. Ferrari справила тільки один екземпляр для участі в гонці «24 години Ле-Мана». Його дивина полягала в незвичайному «обрубаному» кузові, який, за задумом інженерів, повинен був поліпшити аеродинаміку автомобіля, але успіху в гонках таке рішення не принесло. Зате Breadvan назавжди залишився в історії і вплинув на дизайн інших автомобілів, а недавно нідерландська дизайнерська фірма Niels van Roij Design створила сучасну версію Breadvan під назвою Breadvan Hommage.

Дизайнер Нільс ван Рой, відомий любитель спортивних універсалів, придумав своє нове дітище кілька років тому. За основу був узятий суперкар Ferrari 550 Maranello, але зовні від нього залишилося тільки лобове скло. Інші деталі кузова були створені з нуля. Інтер’єр також був повністю перероблений: використані нові матеріали обшивки, замінені прилади, дверні панелі, а на місці центральної консолі залишився тільки вузол важеля коробки передач. З технічної точки зору змін, здається, немає.

Оскільки Breadvan Hommage створений в єдиному екземплярі, його вартість не називається. Компанія Niels van Roij Design не має наміру запускати автомобіль в серійне виробництво.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com