Українським автомобілістам почали роздавати світловідбивальні жилети

В Україні Національна поліція почала безкоштовно роздавати водіям світловідбивальні жилети. Зазначається, що поки це відбувається лише у Львівський області, зокрема, на автотрасі Київ-Чоп. Про це стало відомо з офіційного повідомлення пресслужби МВС у соцмережі Facebook.

Як зазначається, жилети роздавали спеціально на тій ділянці дороги, де найчастіше трапляються ДТП. Цікаво, що коли водіїв зупиняли патрульні поліційні, ті спочатку лякалися. Але потім раділи, коли їм пояснювали, що правоохоронці хочуть дати їм безкоштовно світловідбивальні жилети.

При цьому зазначається, що світловідбивальні жилети роздавали не тільки автомобілістам, але й пішоходам. І це був початок масштабної акції, Національна поліція зараз роздає автомобілістам і пішоходам.

Це був тільки початок масштабної акції. Тепер поліція роздає водіям і пішоходам світловідбивальні жилети по всій Львівщині. Є інформація, що найближчим часом подібні акції розпочнуться в інших українських регіонах.

Треба зазначити, що ще у 2020 році народні депутати Верховної Ради в першому читанні затвердили проєкт закону №2694, який передбачає покарання пішоходів за перехід дороги в темний час доби без світловідбивних елементів. У грудні минулого року комітет ВР з питань правоохоронної діяльності рекомендував парламентарям прийняти його в цілому. Отже, це лише питання часу коли.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело auto.today.ua