У Великобританії розробили оригінальну електричну вантажівку

Британська компанія Tevva продемонструвала нову електричну 7,5-тонну вантажівку. Як повідомляє electrek.co, новинку планують випускати на власному заводі.

Нагадаємо, що Великобританія заборонила продаж нових автомобілів з традиційними двигунами внутрішнього згоряння з 2030 року, що спонукало безліч компаній зайняти ласий шматочок ринку.

Компанія Tevva раніше не була відома в широких колах, однак саме вони змогли спроєктувати безіменну електричну вантажівку. Поки що розробники поділилися лише деякими даними по машині. Як повідомляється, він здатний перевозити до 16 європіддонів. Перспективна новинка планується з двома видами силової установки. У першому випадку це буде чистий електромобіль, в цьому варіанті запас ходу складе 250 км. Компанію йому складе модифікація на водневих паливних елементах, здатна долати вже 500 кілометрів на одній зарядці.

У Tevva відзначають, що за їхніми підрахунками вартість володіння вантажівки порівнянна з дизельними машинами. Поки що виробник бере попередні замовлення в розмірі 1 тисячі фунтів стерлінгів.

Випуск буде налагоджений на новому підприємстві в лондонському районі Темза-Фрипорт, який є найважливішою економічною зоною. Як очікується, завод створить додаткову тисячу робочих місць протягом наступних 24 місяців. Складання вантажівок планують налагодити до середини 2022 року. При цьому до 2023-го планова потужність складе 3 тисячі примірників на рік.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...