У Туреччині можуть збудувати гігафабрику Tesla: Ілон маск обговорив це з Тайїпом Ердоганом

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган зустрівся в неділю, 17 вересня, з генеральним директором Tesla Ілоном Маском у Нью-Йорку, запросивши його до Туреччини та попросивши заснувати там сьомий завод Tesla.

Маск також збирається зустрітися з прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху у Каліфорнії у понеділок. Маск написав на X, що їхні переговори будуть присвячені технологіям штучного інтелекту.

Під час зустрічі, яка відбулася в Турецькому будинку на Манхеттені, президент Ердоган поінформував Маска про «технологічні прориви Туреччини, а також про бачення «Цифрової Туреччини» та Національну штучну Стратегію розвідки».

Президент Ердоган заявив, що можливості для співпраці з SpaceX можуть виникнути завдяки крокам, які будуть зроблені в рамках космічної програми Turkiye, і запросив Маска на Teknofest, який пройде в Ізмірі.

Маск у відповідь заявив, що багато турецьких постачальників вже працюють з Tesla і що Туреччина є одним із найбільш реальних кандидатів на будівництво наступного заводу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело aa.com.tr