У стартапу Canoo закінчуються гроші – виробництво електромобілів може так і не розпочатися

Молода компанія Canoo, яка має намір налагодити випуск електромобілів, оголосила, що її коштів вистачить лише на наступний квартал, і вона не впевнена, що зможе продовжувати роботу після закінчення цього терміну. До виробництва машин може не дійти.

Canoo була створена в 2017 році, коли колишній топ-менеджер BMW Штефан Краузе (Stefan Krause) пішов із ще одного стартапу Faraday Future. Згодом Faraday Future подала до суду на пана Краузе та інших співзасновників Canoo (на той момент називалася Evelozcity), звинувативши їх у переманюванні кадрів та крадіжці комерційних секретів – позов був урегульований у позасудовому порядку у 2018 році.

Компанія Canoo розробляла кілька моделей електромобілів, включаючи оригінальний і дещо іграшковий на вигляд пікап, а також представлений ще в 2019 році мікроавтобус, який Canoo хотіла продавати тільки за підпискою. У I кварталі 2022 року чистий збиток компанії склав $125,4 млн – за аналогічний період 2021 року він був $15,2 млн. Станом на 31 березня у розпорядженні Canoo було $104,9 млн у готівці та її еквівалентах, а також $600 млн доступного капіталу» для підтримки виробництва електромобілів.

В останні місяці компанію стали залишати керівні працівники, а Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) вирішила розслідувати вихід Canoo на біржу через SPAC-поглинання.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело theverge.com