У найближчі 6 місяців Skoda представить одразу 6 новинок

Нещодавно чеський автовиробник представив оновлені Skoda Scala і Kamiq. Однак зараз компанія готується до дебюту нових Skoda Kodiaq та Superb, які були анонсовані ще минулого літа. Skoda довгий час тримала дати презентації в секреті, разом зі списком новинок, що готуються. Проте західні журналісти вже з’ясували деякі подробиці.

Нова Skoda Kodiaq буде публічно представлена 4 жовтня, тоді як нового покоління Superb та Superb Combi нам доведеться почекати до 2 листопада. Чеська фірма виконала обіцянку – вони будуть представлені восени. Проте їх продаж не розпочнеться до 2024 року.

Так, їхній вихід на ринок запланований на травень 2024 року, тоді як Kamiq та Scala почнуть вступати до європейських дилерських центрів у лютому.

Програма презентацій чеського бренду включає ще дві новинки, і одна з них є досить цікавою. Абсолютно новий серійний Skoda Elroq буде представлений у лютому. Це повністю електричний компактний позашляховик, який займе місце на щабель нижче від Enyaq і вище Karoq у модельному ряді марки. Тоді ж буде представлено й оновлену Skoda Octavia.

Перша з новинок дістанеться в дилерські центри лише у березні 2025 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com