У Львові засвітився надпотужний Chevrolet Corvette

На автозаправці у Львові помітили унікальний Chevrolet Corvette C7 Stingray у “зарядженій” специфікації купе Z06. Зазначається, що такий суперкар всього один в місті. Є ще інша версія Chevrolet Corvette C7, але сама така для Львова – ексклюзивна.

На фото можна побачити що надпотужне купе “взуто” в розкішні зимові шини, які дозволяють розсікати на швидкості навіть по засніжених трасах.

Нагадаємо, що Chevrolet Corvette Z06 минулого покоління має під капотом 6,2-літровим двигун V8 потужністю 650 кінських сил. Крутний момент суперкара становить 880 Нм. Працює мотор в парі з МКПП на 7 ступенів або 8-діапазонним “автоматом”. До першої сотні купе розганяється всього за 3,2 секунди. Максимальна швидкість становить 320 км/год.

Форма кузова та спойлер говорять про те, що на фото Chevrolet Corvette C7 Stingray саме з опціонним пакетом Z07. Ця специфікація також включає адаптивні амортизатори та керамічні гальма Brembo.

По всій Україні раніше бачили тільки кілька Corvette Z06, причому один з них був на іноземних номерах. Зараз цим розкішним купе може похвалитися й місто Львів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело topgir