У Києві “засвітився” ексклюзивний суперкар Hennessey Venom 1000

Як повідомляє автомобільний портал TopGir, у столиці України помітили ексклюзивний суперкар Hennessey Venom 1000 Twin Turbo золотого кольору. Ця модель дійсно є унікальною не тільки для Києва, але й всієї країни. Суперкар сфотографували кияни, які є фанатами унікальних автівок.

Унікальний транспортний засіб створено на базі моделі Dodge Viper тюнінг-ательє Hennessey Performance. Від звичайної версії він відрізняється тим, що там стоїть форсований до 1120 кінських сил мотором V10. Мотор на 8,4 літра може розігнатися до перших 100 кілометрів всього за 2,7 секунди. Максимальна швидкість, яку він може розвинути становить шалені 400 кілометрів на годину.

Суперкар отримав й унікальну яскраву зовнішність. Все завдяки золотій плівці, яка прикрашає не тільки кузов, але й інші дрібні деталі, які навіть не помічаєш відразу. В суперкарі Hennessey Venom 1000 Twin Turbo поставили також хромовані ексклюзивні диски зі стильними спицями. Зараз ця унікальна автівка їздить дорогами української столиці та привертає до себе увагу усіх навколо.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело kyiv.znaj.ua