У Києві засвітився рідкісний позашляховик Brabus

Фанати ексклюзивних автівок помітили в центрі столиці України брутальний позашляховик Brabus B63S-700 Widestar. Авто офіційно зареєстровано в країні – про це свідчить номерний знак. Інформацію про позашляховик та зображення були опубліковані в соціальній мережі Instagram.

Рідкісний позашляховик, що потрапив на фото в Києві був побудований відомим німецьким тюнінговим ательє Brabus. За основу брутального авто взято модель Mercedes-Benz GL63 AMG у специфікації X166. Зазначається, що цей позашляховик є ще дорестайлінговою версією, яку випускали в період з 2013 по 2016 роки.

Доопрацьований компанією Brabus позашляховик вперше було представлено у 2013 році на моторшоу у Франкфурті. Під капотом автівки встановлений 5,5-літровий двигун V8 потужністю 700 кінських сил. Саме це зображено в назві позашляховика – B63S-700 Widestar. Стандартна версія цього мотора має потужність 550 кінських сил. Приставка Widestar в назві означає фірмовий зовнішній тюнінг, що надає більш агресивного виду позашляховику.

У 2013 році Brabus B63S-700 Widestar коштував 200 000 євро. Зараз ціна на нього звісно менше, але він досі привертає багато уваги на дорозі та виглядає дуже ефектно.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело instagram.com