У Києві зафіксована рекордна кількість ДТП

Як повідомляє МВС України, в столиці зафіксовано різке збільшення кількості аварій через рясні опади. Зрозуміло, що слизька дорога завжди призводить до збільшення кількості ДТП, але в останні дні їх так багато, що встановлено “антирекорд”.

Так, всього за півдня в Києві сталося близько 70 аварій, що за такий проміжок часу є найбільшим за сучасну історію. У поліції кажуть, що вчора тільки станом на 12:00 дня, в столиці вже було зафіксовано 67 повідомлень про ДТП. При цьому сьогодні, 29 січня, ситуація не набагато покращилася.

Зараз на вулицях Києва працюють близько 500 одиниць спецтехніки, щоб не допустити транспортного колапсу. Майже у всіх областях України спостерігаються сильні снігопади та шквальний вітер. А в Одеській області навіть перекрили дві дороги через снігопади та було закрито трасу Одеса-Київ.

Попри всі зусилля комунальників, водії повідомляють, що на виїздах з майданчиків паркування та дворів спостерігається серйозна ожеледиця. Патрульні звернулися до водіїв й закликали тих бути максимально обережними й уважними. Також в поліції попросили, щоб люди не виїжджали на дороги на особистому транспорті без крайньої потреби.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело kyiv.tsn.ua