У Києві помітили Ferrari за півмільйона євро

На одній з центральних вулиць столиці України “засвітився” розкішний суперкар Ferrari 812 Superfast з приголомшливо стильним дизайном. Фото автівки було опубліковано на сторінці king_artur.ua в соціальній мережі Instagram.

На фотографії помітно, що машина має українську реєстрацію та київські номери серії “АА”. Вартість суперкару становить близько 500 000 євро. На одному з популярних українських автосайтів така модель коштує близько 17 млн ​​гривень.

Нагадаємо, що вперше модель Ferrari 812 Superfast була представлена громадськості на міжнародному автосалоні в Женеві у 2017 році. Це купе вражає не тільки ефектним дизайном, але й своїми технічними характеристиками. В модельній лінійці Ferrari суперкар 812 Superfast є одним з найпотужніших.

До першої сотні автівка розганяється менше ніж за 3 секунди. Максимальна швидкість становить 340 кілометрів на годину. Суперкар оснащено 6,5-літровим двигуном V12 потужністю 800 кінських сил.

За словами італійського виробника, у 2018 році двигун 812 Superfast був найпотужнішим серійним автомобільним двигуном без наддуву з коли-небудь створених. Агрегується мотор з 7-діапазонною автоматичною коробку передач з подвійним зчепленням.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело instagram.com