У Києві побудують 12 нових великих паркувальних майданчиків

Гарні новини для київських автомобілістів – в столиці планують побудувати дюжину нових паркінгів. Вже відомі адреси, де з’являться нові паркувальні майданчики. Як повідомляє комунальна організація “Київгенплан”, генеральний план будівництва столиці передбачає створення нових паркомісць по всьому місту.

У планах столичної влади побудувати 12 паркінгів по всьому Києву. Представляємо повний список нових паркувальних майданчиків:

1. Будівництво багаторівневих перехоплюючих паркінгів на в’їздах і в основних пересадних вузлах (біля ст. м. “Іподром” (на етап 7 років), в районі ст. м. “Деміївська”, “Либідська”, “Васильківська”»).
2. Будівництво багаторівневих паркінгів у районі ст. м. “Харківська”.
3. Будівництво багаторівневих перехоплюючих паркінгів на в’їздах і в основних пересадних вузлах (в районі ст. м. “Бориспільська” (на етап 7 років), Дарницького залізничного вокзалу).
4. Будівництво багаторівневих перехоплюючих паркінгів на в’їздах і в основних пересадних вузлах в районі ст. м. “Лісова” (на етап 7 років).
5. Будівництво багаторівневих перехоплюючих паркінгів на в’їздах і в основних пересадних вузлах (в районі ст. м. “Дарниця”, “Лівобережна”, “Чернігівська”).
6. Будівництво багаторівневих перехоплюючих паркінгів на в’їздах і в основних пересадних вузлах (в районі ст. м. “Оболонь” (на етап 7 років), “Героїв Дніпра”, “Мінська”).
7. Будівництво перехоплюючих паркінгів на перетині Великої Окружної дороги та вул. Леся Курбаса (на етап 7 років), в районі ст. м. “Святошин” (на етап 7 років), “Академмістечко” (на етап 7 років), “Житомирська” (на етап 7 років).
8. Будівництво багаторівневих паркінгів у районі вул. Перемоги, просп. Палладіна.
9. Будівництво перехоплюючих паркінгів в районі ст. м. “Шулявська”.
10. Формування громадського центру з торговельно-виставковим комплексом з паркінгом і пішохідним публічним простором на Привокзальній площі.
11. Будівництво перехоплюючих паркінгів в районі Центрального залізничного вокзалу, ст. м. “Сирець” (на етап 7 років).
12. Будівництво багаторівневого підземного паркінгу під Європейською площею.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело kyivgenplan