У Харкові помітили розкішний Porsche Taycan з “зеленими” номерами

На вулицях Харкова засвітився надзвичайно дорогий електрокар Porsche Taycan Turbo, який в Україні коштує понад п’ять мільйонів гривень. Фото преміального електричного спорткара було опубліковане в соціальній мережі Instagram на сторінці kharkiv_cars.

Новий Porsche Taycan Turbo в офіційного дилера зараз можна придбати з салону за 190 270 доларів, що в перекладі на українську валюту становить понад 5,3 мільйона гривень.

Цікаво, що на цьому транспортному засобі встановлено номера нового формату для електрокарів, які починаючи з 2021 року мають особливий формат.

Porsche Taycan Turbo оснащена відразу двома електричними моторами, загальна потужність яких становить 617 кінських сил. Без підзарядки електромобіль здатний проїхати до 450 кілометрів за циклом WLTP. Розгін до першої сотні складає всього 3,2 секунди.

Нагадаємо, що перша концептуальна версія Taycan дебютувала на Франкфуртському автосалоні у 2015 році. Серійну версію електрокару презентували на автосалоні у Франкфурті у 2019 році. Минулого року було поставлено понад 20 000 електрокарів Taycan, що становить 7,4% від загального обсягу продажів Porsche. Це перший повністю електричний автомобіль, розроблений і вироблений культовим німецьким брендом.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело instagram.com