Тюнери створили стильний сітікар зі старого “Запорожця”

Майстри тюнінгу дуже часто дарують нове життя старої автокласики. Відеоблогери оприлюднили ролик на YouTube саме про таке дивовижне перетворення – як “Запорожець” ЗАЗ-965 трансформувався в сучасний стильний сітікар.

Культова для СРСР модель ЗАЗ-965 випускалися в 1962-69 роках. Тобто тюнери працювали з автомобілем, якому близько 60 років. На перших кадрах відео можна побачити, що стан в автівки був досить поганим, але в результаті вийшла “чиста магія”. Слідів іржі та тьмяного кольору вдалося позбавитися.

Наприкінці відеоролику старий “Запорожець” навряд чи можна дізнатися. Новий яскраво-синій колір дуже йде автомобілю та чимось нагадує сучасну FIAT 500. Змінився й салон – тюнери додали сучасне кермо та нові крісла.

Як повідомляю автори проєкту, праця над цим дивовижним “Запорожцем” ще триває. В автомобілі поки немає багажника й дверей, та в технічному плані не все гаразд. Затримка виникла через дефіцит відповідних деталей.

Скільки часу било витрачено на реалізацію унікального проєкту та скільки ще потрібно, автори проєкту не повідомляють. Велика частина роботи вже зроблена, бо автівка виглядає як нова. Судячи зі старанням тюнерів, цей ЗАЗ-965 обов’язково буде завершено та виїде на дороги приковувати до себе захопливі погляди.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Джерело autotheme.info


Коментарі
Завантаження...