Toyota заклала фундамент “міста майбутнього” – Woven City

Вчора японська компанія Toyota Motor Corporation разом з корпорацією Woven Planet Holdings урочисто розпочали будівництво “розумного міста” Woven City. Нагадаємо, що створення цього футуристичного міста було анонсовано ще минулого року. Корпорація Woven Planet Holdings була спеціальна створена для реалізації широкого спектра спеціальних проєктів з розвитку мобільності.

Урочиста церемонія закладки фундаменту під будівництво міста Woven City пройшла вдало та була зафільмована для майбутніх поколінь. Захід провели на території старого автомобільного двору, який примикає до колишнього автозаводу Toyota поруч з горою Фудзі.

Woven City буде містом майбутнього з екосистемою, що працює на спеціальних водневих паливних елементах. Йдеться про “живі лабораторії”, де наукові діячі зможуть здійснювати тестування й розробки різних технологій, пов’язаних з автономією, робототехнікою, мобільністю, розумними будинками та штучним інтелектом.

Для переміщення населення по місту будуть допускати тільки повністю автономні машини, які мають нульовий рівень викидів. У Woven City будуть використовуватися автономні електромобілі Toyota для доставлення, транспортування та роздрібної мобільної торгівлі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело woven-city.globa

Коментарі
Завантаження...