Toyota розробляє пасажирський місяцехід Lunar Cruiser

Компанія Toyota працює з Японським агентством аерокосмічних досліджень над транспортним засобом, призначеним для дослідження поверхні Місяця. Ім’я моделі місяцехода Lunar Cruiser – пряме посилання до позашляховика Toyota Land Cruiser, що випускається для землян.

Очікується, що нова «місячна» машина буде готова до кінця 2020-х років. В основі конструкції лежить ідея того, що люди будуть їсти, працювати, спати та спілкуватися один з одним не виходячи з транспортного засобу.

«Ми бачимо космос як простір для нашої унікальної трансформації, яка буває раз на сторіччя. Вирушаючи до космосу, ми зможемо розробити телекомунікації та інші технології, які доведуть корисність для людей», – заявляють у Toyota.

Компанія Gitai Japan, що співпрацює з Toyota, розробила роботизовану руку спеціально для Lunar Cruiser. Вона покликана виконувати завдання на кшталт перевірки та життєзабезпечення транспортного засобу. Її “вузол захоплення” підтримує змінні насадки для роботи з різними інструментами.

З моменту заснування в 1930-х роках Toyota диверсифікує бізнес з урахуванням мінливих умов. Вона інвестує у будівництво, виробництво водного транспорту, авіацію та створення роботів. Пізніше цього року компанія має ввести в експлуатацію розумний житловий комплекс Woven City неподалік гори Фудзі.

Як заявив інженер Toyota Синітіро Нода (Shinichiro Noda), “відправлення наших машин на Місяць – наша місія”. За його словами, зараз автомобілі Toyota можна знайти практично всюди на Землі.

“Але йдеться про те, щоб доставити наші машини туди, де ми ніколи не були”, – сказав він.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело koreatimes.co.kr