Toyota представила європейську версію гібридного седана Camry

Японська компанія Auto розкрила всю інформацію про бізнес-седан у європейській версії Toyota Camry. Модель Camry зберегла зовнішній вигляд без будь-яких змін, тоді як європейці не зможуть вибрати версію зі спортивним пакетом. Порівняно з американською версією, європейський варіант загубив характерні помаранчеві вставки. Виконання за допомогою стільникового радіатора, круглими трубами вихлопної системи та яскравим спортивним дизайном інтер’єру в Європейському Союзі не буде запропоновано.

Що стосується силової установки типу HEV, вона включає 2,5-літровий двигун, два електродвигуни та електромеханічний варіатор. Повний привід до європейських моделей не закладається. Потужністю Toyota Camry така ж, як і американська версія: 231 к.с..

Відомо, що основний седан для ЄС матиме спрощену віртуальну панель приладів з 7-дюймовим дисплеєм, тоді як покупцеві не доведеться платити додатково за 12,3-дюймовий сенсорний екран, бездротова зарядка пристроїв та адаптивний круїз-контроль. Поточна Toyota Camry (XV70) в Європі пропонується з 44 000 євро, нова модель буде дорожчою для клієнтів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com