Toyota обіцяє новий рівень безпеки водіння

Японська компанія Toyota анонсувала інноваційну систему стеження за автомобілем. Як зазначають інженери з Японії, ця нова телеметрична технологія, крім системи стеження, має досить широкий функціонал.

За допомогою звичайного додатку на смартфоні власник автівки зможе, наприклад, стежити за зарядом акумулятора, робити детальний аналіз поїздок та переглядати повну статистику стилю водіння. Зазначається, що через додаток також можна записатися на техобслуговування та простежити всі процедури в спеціальному онлайн-журналу.

Одним з найважливіших функціоналів в новій телеметричній системі є асистент по розгляду дорожньо-транспортних пригод. В цьому розділі програми можна зареєструвати аварію за допомогою геолокації та викликати, при необхідності, швидку та поліцію.

Крім того, можна використовувати безкоштовно навігаційний додаток для смартфонів: там зображена інформація про дорожній рух в режимі реального часу. Пропонований Toyota додаток забезпечує повне керівництво по маршруту зі зрозумілими картами та звуком, в тому числі показує великим планом безпечний проїзд перехресть та читає вголос інструкції. Якщо під’єднати смартфон до нової телематричної мережі, то сервіс забезпечить новий рівень безпеки водіння та детальне ведення маршруту з моменту вашого входу в автомобіль до виходу з нього.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело toyotaconnected.co.jp