Toyota готує електричний Land Cruiser із запасом ходу 1000 км

Новий Toyota Land Cruiser SE з’явиться в 2026 році і стане дійсно важливим автомобілем, який допоможе відсвяткувати 75-річчя бренду Land Cruiser. Про це повідомляє Carscoops з посиланням на Autocar.

Пізніше зазначеної дати може бути представлена ще більш ємна акумуляторна батарея, яка може збільшити запас ходу до 1000 км на одній зарядці. Раніше повідомлялося, що перша версія Toyota Land Cruiser SE буде оснащена призматичним акумулятором та зможе запропонувати запас ходу до 960 км.

Виробництво призматичної батареї, як повідомляють джерела, коштуватиме на 20% дешевше, ніж виробництво батареї в актуальному Toyota bZ4X, але при цьому АКБ вийде набагато меншим за розмірами і забезпечить відмінний запас ходу.

Опція «високопродуктивна батарея», яка повинна з’явитися до 2028 року, скоротить витрати ще на 10% і збільшить запас ходу до 1000 км у Toyota Land Cruiser SE та деяких інших моделях виробника.

Крім електричного варіанту з акумуляторною батареєю, японці розробляють гібридну версію легендарного позашляховика з двигуном внутрішнього згоряння.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!