Топ-7 електричних пікапів, на які чекає світ

Автовиробники роблять ставку на розробку сучасних електропікапів. Новий сегмент ринку дуже перспективний та й конкуренція міцна. Представляємо ТОП-7 електричних пікапів, які вийдуть на ринок в найближчі роки та змінять уявлення про те, що “траки” забруднюють навколишнє середовище.

Rivian R1T

Перший концепт T1 компанія презентувала ще у 2018 році. До кінця поточного року бренд планує запустити виробництво. Вартість моделі з запасом ходу на 640 км обійдеться в 69 тис. доларів США. Кліренс моделі складає 35 см, що ідеально підходить для бездоріжжя. При цьому електромобіль до першої сотні розганяється за 3 секунди!

Ford F-150 Electric

Вже найближчим часом клієнти Ford зможуть придбати на 100% електричну версію самого продаваного пікапа бренду F-150. Компанія офіційно підтвердила розробку електропікапу на автосалоні в Детройті. Технічні характеристики та вартість поки тримають у секреті.

Bollinger B2

На фоні сучасних концептів цей електричний пікап вирізняється раритетним стилем. Ціна питання – 125 тис. доларів. Bollinger B2 розганяється до першої сотні за 4,5 секунди та має вантажність близько 2,3 т. Дорожній просвіт складає 0,5 метра!

Tesla Cybertruck

Пікап матиме три версії з одним, двома та трьома моторами. Пробіг на одній зарядці коливатиметься від 480 до 800 кілометрів залежно від модифікації. Вартість моделі стартує з відмітки в 39,9 тис. доларів й досягає 69,9 тис. доларів. На ринок Tesla Cybertruck вийде скоріш за все у другій половині 2021 року.

LMC Endurance

Новинка орієнтована не на окремих водіїв, а на бізнес. Пікап матиме по одному електричному двигуну на кожне колесо. Акумулятор забезпечить їй пробіг на одній зарядці близько 400 кілометрів. Вартість на неї стартує з відмітки в 52,5 тис. доларів.

Секретний пікап GM

Корпорація General Motors вирішила не відставати від своїх конкурентів і також заявила про розробку власного електричного пікапа. При цьому в нього було вкладено вже близько 3 млрд доларів, частина з яких пішла на модернізацію заводу у Детройті. В продажі новинка з’явиться вже наступного року. Пікап побудований на унікальній платформі B1T. На одній зарядці модель проїжджатиме близько 400 км.

Модель без назви від Karma Automotive

Найбільш загадковий електропікап з усього списку. Окрім оприлюдненої восени фотографії більше немає ніякої інформації. На оприлюдненому зображенні можна розгледіти довгу кабіну та досить коротку вантажну платформу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autogeek.com.ua