Експерти назвали топ-5 уживаних кросоверів з найнадійнішими двигунами

Експерти порталу mmr.net.ua склали список найбільш надійних бензинових двигунів об’ємом до 2 літрів, які найчастіше використовуються у найпопулярніших кросоверах із пробігом на ринку. При формуванні рейтингу враховувалися дані про частоту несправностей моторів після подолання позначки 200 000 кілометрів пробігу, оцінка їх максимального ресурсу та зручність у ремонті на основі відгуків власників.

На п’ятому рядку рейтингу знаходиться двигун MR20, який використовується в кросоверах Nissan X-Trail та Qashqai. Ресурс цього силового агрегату складає близько 300 000 км пробігу. Однак серед його недоліків слід відзначити схильність до залягання поршневих кілець, що призводить до підвищеної витрати оливи.

На четвертій позиції розташований двигун J20A від компанії Suzuki, який встановлювали на кросовер Grand Vitara. Тривалість служби цього двигуна може досягати 350 000 кілометрів пробігу, і це навіть не межа. Серед недоліків даного ДВЗ варто відзначити збільшену витрату оливи, яка може виявитися приблизно після 200 000 кілометрів пробігу.

Заслужене третє місце у рейтингу посів двигун 4B11, який широко відомий завдяки використанню у кросоверах Mitsubishi Outlander та ASX. Цей атмосферник може похвалитися значним ресурсом, що досягає 400 000 кілометрів пробігу. При цьому серйозних проблем або “слабких місць” цього двигуна просто немає.

На другій позиції знаходиться двигун 1AZ, який встановлюється у Toyota RAV4. Цей мотор здатний продемонструвати значний ресурс 450 000 кілометрів пробігу без капітального ремонту.

На вершині рейтингу знаходиться двигун Honda R20, який використовувався в автомобілях CR-V. Цей двигун, по суті, не має недоліків і його ресурс може досягати 480 000 кілометрів пробігу, що робить його заслуженим лідером.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!