Топ-3 авто для української жінки

Автопортал UAmotors навал три найпопулярніших “жіночих авто” в Україні. Їх об’єднує відразу декілька важливих характеристик: компактні розміри, економічність, хороша маневровість, бюджетна ціна та низька вартість утримання.

Daewoo Matiz

Маленький верткий автомобільчик, який досить аскетичний, але при цьому не позбавлений своєї “жіночої романтики”. У ньому немає нічого зайвого. З істотних мінусів даного авто можна виділити невеликий багажник, але жіноча сумочка там повинна поміститися, як і пара пакетів з покупками. Слід зазначити, що в цієї машини дуже міцна підвіска! Авто приваблює бюджетною ціною і низькою вартістю експлуатації.

Skoda Fabia

Ще один прекрасний автомобіль, який користується популярністю у жінок в Україні. Дана модель дешево обходиться в експлуатації, а при виникає ремонті ніяких проблем не буде. Авто має непогану прохідність й чіпляє цікавим дизайном. Технічне оснащення відповідає ціні за машину.

Ford Focus

Відмінний надійний автомобіль, який ідеально підійде як перша машина для жінки. Керованість моделі на висоті! Економічний і невибагливий в обслуговуванні цей автомобіль закохає в себе будь-яку жінку. Найкраще його використовувати для міських поїздок, для вилазок на бездоріжжі кліренс малуватий.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело uamotors.com.ua