Tesla знизила максимальний запас ходу оновленої Model S

Найдалекобійніша версія не зможе проїжджати більше ніж 652 кілометри на одному заряді.

Через пару днів після початку постачань оновленої Tesla Model S, автовиробник обновив дані про запас ходу цієї моделі. На жаль, не в кращу сторону.

Йдеться про базову версію Long Range, яка оснащується тієї ж батареєю, що і флагманська Plaid, але завдяки двом моторам замість трьох і меншій потужності може проїхати більше на одному заряді.

Спочатку передбачалося, що автомобіль зможе проїжджати до 663 кілометрів на одному заряді, що дорівнює 412 миль. На церемонії передачі перших рестайлінгових машин минулого четверга глава автоконцерну Ілон Маск навіть пожартував, що, мовляв, де 412 – там і 420.

Однак через пару днів після презентації на офіційному сайті Tesla значення запасу ходу виявилося знижено до 405 миль або 652 кілометрів. У цьому виправдання можна сказати, що мова йде про вимірювання за методикою американського агентства EPA, яке є одним з найсуворіших у світі.

Спочатку Tesla Model S Long Range не повинна була стати далекобійною версією моделі. Компанія анонсувала версію Plaid+, яка поєднувала динаміку тримоторної Model S Plaid з батареєю збільшеної ємності та запасом ходу в 837 кілометрів. Однак напередодні початку постачання глава компанії Ілон Маск заявив, що роботи над Plaid+ припинені, бо він не бачить сенсу в машинах з запасом ходу набагато більшим ніж 400 миль, що дорівнює 644 кілометрам.

Таким чином, саме базова Tesla Model S Long Range стала далекобійною версією в модельному ряду компанії.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...