Tesla знову обновила свою Model 3

Компанія Tesla Motors представила оновлений електрокар Model 3 для китайського ринку, який на даний момент є найбільш доступною моделлю американської марки. Автомобіль відрізняється від попередника деякими стилістичними змінами, а також однією важливою опцією.

У салоні на передній панелі і на дверних картах з’явилися нові декоративні вставки «під дерево», які раніше стали доступні для компактного кросовера Model Y. Крім того, в списку пропонованого обладнання тепер є підігрів рульового колеса, який раніше вимагали багато клієнтів компанії.

Кількома місяцями раніше Tesla представила оновлену Model 3 для американського ринку. Всі модифікації моделі отримали оптимізовану систему розподілу електроенергії, що збільшила запас ходу автомобіля. Так, «старша» версія Tesla Model 3 Long Range з двома електромоторами тепер може проїхати без підзарядки до 568 км, що на 48 км більше, ніж раніше.

Найбільш потужний варіант Performance з агрегатами на 340 кВт (462 к.с.) здатний прискорюватися з місця до 60 миль в годину (96 км/год) за 3,1 сек. – на 0,1 сек. швидше попередника.

Плюс до всього Tesla Model 3 отримала нові колісні диски діаметром 17 і 18 дюймів, а в салоні з’явилася модернізована центральна консоль з хромованою вставкою. Крім того, електрокар отримав поліпшену шумоізоляцію, електропривід кришки багажника, а також тепловий насос, який замінив електричну піч.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co