Tesla змінила керівника гігафабрики в Неваді та поставила нові завдання

Згідно з аудіозаписом зборів співробітників Tesla, що дістався ресурсу CNBC, на заводі в Неваді з виробництва акумуляторів відбулася зміна керівника. Замість віце-президента Gigafactory Operations Кріса Лістера (Chris Lister), який пішов цього літа, керувати заводом призначили Хрушикеша Сагара (Hrushikesh Sagar).

У виступі перед співробітниками заводу Сагар подякував Лістеру за виконану роботу та оголосив про перехід підприємства до наступного етапу. На заводі Tesla виробляються акумуляторні батареї та силові агрегати для електромобілів компанії, а також великі резервні батареї Powerwall та Megapack, реалізацією яких займається підрозділ Tesla Energy.

Повідомляється, що Сагар також куруватиме завод Tesla з випуску електромобілів у Фрімонті (Каліфорнія) з підпорядкуванням безпосередньо голові компанії Ілону Маску (Elon Musk).

Сагар зазначив, що Tesla виробила у другому кварталі 2022 року на заводі у Фрімонті близько 134 тис. електромобілів, що є рекордом. За його словами, зараз цей завод може виробляти близько 12 тис. машин на тиждень. Наступна мета – домогтися випуску 14 тис. електромобілів на тиждень.

Завод компанії в Бранденбурзі (Німеччина) нещодавно вийшов на виробництво 1000 електромобілів на тиждень, і, як очікується, до кінця року цей показник зросте до 5000. Новий завод Tesla в Остіні (Техас) також зараз випускає 1000 електромобілів на тиждень. Щодо виробництва силових агрегатів, то їх на заводі в Неваді було випущено у другому кварталі 283 473 одиниці.

На зборах також виступив голова відділу енергетики Метт Реддік (Matt Reddick). Він зазначив, що серпень був для заводу другим за обсягом випуску батарей, поступаючись лише жовтню 2021 року. Реддік поставив завдання вийти на стабільний випуск 8800 високовольтних акумуляторів на тиждень. Він зазначив, що Tesla тепер може виробляти за тиждень 42 батареї Megapack. У третьому кварталі компанія планує випустити на заводі 442 батареї Megapack, що на 85% більше за показник попереднього кварталу.

Також зараз завод щотижня випускає 6500 батарей Powerwall. У другому кварталі було випущено 37 600 одиниць Powerwall, а третьому кварталі підприємство планує збільшити їх випуск на 22 %.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnbc.com