Tesla заманює покупців безкоштовним автопілотом

Система вартістю 10 тисяч доларів буде доступна на три місяці.

Як ми нещодавно писали, компанія Tesla прагне закінчити рік з рекордним результатом в 500 тисяч проданих електромобілів. Однак виявилося, що істотна група покупців віддає перевагу взяти машини не в останні дні грудня, а вже в січні. Судячи з усього, це пов’язано з фінансовими міркуваннями і очікуванням отримання річних бонусів.

Як пише видання Electrek.co, в Tesla уповноважили своїх продавців пропонувати таким клієнтам право безкоштовного використання автопілота протягом трьох місяців за умови, що машина буде оплачена саме в грудні. Цей бонус йде на додаток до вже діючої програми з безкоштовної підзарядки на фірмових станціях також протягом декількох місяців.

Технічно автопілотами оснащуються зараз всі «Тесли», проте цю функцію необхідно активувати. Оскільки програмне забезпечення автопілота постійно вдосконалюється і оновлюється на старих машинах по повітрю, вартість автопілота неухильно зростає. Зараз за активацію даної опції одноразово просять 10 тисяч доларів, однак Ілон Маск вже заявив, що до моменту, коли автопілот зможе повністю, у всіх ситуаціях замінювати людину, його вартість складе 100 тисяч.

Для того, щоб продати 500 тисяч машин в 2020 році Tesla повинна поставити в цьому кварталі 181 тисячу автомобілів, що на 40 тисяч більше, ніж за попередні три місяці.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co