Tesla закриває свій перший завод в Європі

Він був відкритий в 2015 році в присутності генерального директора Tesla Ілона Маска.

Tesla дуже скоро припинить збірку Model S і Model X в Тілбурзі, Нідерланди. В кінці січня моделі були модернізовані, що змінило виробничий процес в Сполучених Штатах і призвело до того, що збірка в Нідерландах більше неможлива.

Попри те, що змін дизайну зовні у нових Model S і Model X небагато, вони істотно змінилися в плані технологій і в інтер’єрі. Тому збірка електромобілів в Тілбурзі технічно не може проводитися в промислових масштабах.

Очікується, що оновлені Model S і Model X будуть вперше доставлені в Нідерланди в листопаді цього року, а це означає, що найближчим часом будуть припинені постачання автомобілів поточного покоління на завод в Тілбурзі. Цей завод був відкритий в 2015 році в присутності генерального директора Tesla Ілона Маска, а також міністра економіки країни Хенка Кампа.

Згідно з повідомленнями, Tesla проводить консультації з виробничою радою, щоб знайти інші посади для співробітників заводу. У герцогстві Брабант збирають не тільки автомобілі – в американського бренду також є цех з виробництва обприскувачів, склад запчастин і так званий центр відновлення, де старі або вживані деталі доводяться до якості нових. З 1510 осіб, що працюють в Tesla в Нідерландах, 540 працюють в Тілбурзі.

Тілбург був особливо завантаженим в 2018 році. У той час Model S і Model X були дуже популярні серед водіїв через сприятливі податкові умови. Тоді в Нідерландах було зареєстровано 5622 і 2963 машин відповідно. Пізніше ввели так званий «податок Tesla». У 2020 році було зареєстровано 292 Model S і 299 Model X.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело nu.nl