Tesla заборонить водіям-лихачам брати участь в тестуванні бета-версій автопілота

Ілон Маск (Elon Musk) при оцінці ступеня готовності автопілота до широкого поширення грішить непостійністю висловлювань. Спершу він називав існуючу версію програмного забезпечення вельми безпечними і стабільними, потім натякав на необхідність випуску досконалішого софту. Тепер він зазначає, що доступ до тестування бета-версій зможуть отримати тільки найбільш дисципліновані водії.

Як пояснює CNBC, відтепер компанія Tesla буде перевіряти історію кожного претендента на участь у програмі бета-тестування FSD за допомогою перегляду семиденних логів. У Каліфорнії, де фірмова програма страхування стежить за поведінкою водіїв з серпня 2019 року, доступ до подібної інформації буде здійснюватися через утиліту для розрахунку вартості страховки. Якщо в логах за сім днів не буде виявлено інцидентів з потенційно небезпечною поведінкою водія на дорозі, він зможе взяти участь в бета-тестуванні нової версії FSD.

Знову ж, як додав Маск на сторінках Twitter, порушники дисципліни будуть відлучатися від програми бета-тестування. Часом, як пояснює глава Tesla, бета-версія FSD може створювати у водіїв відчуття такої міри автономності, яка не вимагає нагляду з боку людини, але це помилка. Учасники програми тестування, котрі не виявляють належної обережності, будуть з неї виключені.

За словами Ілона Маска, близько двох тисяч учасників програми протягом року демонструють відсутність дорожніх інцидентів, і цю планку компанія має намір тримати надалі. Станом на березень цього року, як випливає з офіційних документів, в програмі бета-тестування брали участь тільки 753 співробітники Tesla і 71 особа «з боку». По всій видимості, за минулі півроку число учасників програми помітно зросла, або Ілон Маск схильний перебільшувати цей показник.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnbc.com

Коментарі
Завантаження...