Tesla вимагає видалити відео, де її електрокар збиває манекени дітей

Американська компанія Tesla вимагає від творців YouTube-каналу Dan O’Down Media видалити відеоролик, де в ході випробування електрокар Tesla Model 3 не зміг розпізнати на дорозі манекен дитини і збив його. У компанії вважають такий ролик «наклепницьким» і таким «що вводить в оману».

У Tesla заявили, що «проект Dawn Project та його засновник зневажливо ставляться до комерційних інтересів Tesla та поширюють наклепницьку інформацію серед громадськості». Також у компанії пригрозили подати до суду, якщо ролик не буде видалено. У Tesla наголосили, що засновника проекту Dawn Project можуть звинуватити у шахрайстві.

Раніше творці YouTube-каналу Dan O’Down Media вирішили протестувати роботу автопілота електромобіля Tesla. Зокрема, дослідники захотіли перевірити, чи електроніка зможе розпізнати дитину на дорозі. У випробуванні взяв участь електрокар Tesla Model 3, обладнаний останньою версією програмного забезпечення Tesla Full Self-Driving (FSD). Тести проходили за хорошої погоди та відсутності опадів.

На жаль, електроніка не змогла розпізнати дитячий манекен, який зненацька з’являвся на дорозі. У результаті Tesla Model 3 на швидкості 40 км/год не зміг загальмувати в автоматичному режимі перед перешкодою та тричі збив манекен дитини на дорозі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!