Tesla відновить виробництво в Шанхаї в обмеженому обсязі

У січні шанхайський завод Tesla відновить виробництво, проте протягом 17 днів, з 3 по 19 січня, воно здійснюватиметься в обмеженому обсязі, а з 20 по 31 січня у зв’язку з китайським Новим роком знову буде припинено, повідомляє Reuters з посиланням на виробничий графік компанії, з яким ознайомились журналісти агенції.

Причини скорочення виробництва в компанії не уточнюють, незрозуміло також, чи продовжуватимуться роботи поза лініями складання Model 3 і Model Y на цей період — раніше компанія не мала практики з припинення випуску на тривалий період. З початку жовтня акції Tesla подешевшали на 56%, що демонструє стурбованість інвесторів щодо попиту в Китаї, а також щодо голови компанії Ілона Маска (Elon Musk) — він нещодавно позбавився чергового великого пакету акцій Tesla, а його дії на посаді глави Twitter викликають запитання.

Виробництво на заводі в Шанхаї Tesla призупинила минулої суботи. Це сталося на тлі чергового сплеску пандемії в Китаї, через який були локдауни. Шанхайський завод Tesla є найважливішим виробничим підприємством компанії, яке в останній тиждень минулого року працювало в штатному режимі — перерва була зроблена лише на три дні, коли в країні відзначали китайський Новий рік. Завод, на якому зайнято понад 20 000 осіб, за перші три квартали поточного року забезпечив Tesla більше половини обсягів виробництва.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело reuters.com