Tesla відкрила свій перший автосалон у Польщі

Американський автовиробник електрокарів оголосив про плани приходу в Польщу ще у 2019 році. Цього місяця Tesla дотримала свого слова та офіційно відкрила свій перший автосалон на виїзді з Варшави. Шоу-рум виглядає дуже сучасно, але там ще не представлений кросовер Model Y. Нагадаємо, що ця модель буде доступна в ЄС тільки після старту виробництва на заводі у Берліні.

Найближчим часом Ілон Маск пообіцяв відкрити представництва в Румунії, Угорщині та Словенії. Що стосується Румунії, то зараз Tesla офіційно наймає співробітників в перший автосалон, який, ймовірно, відкриється в передмісті Бухареста. Відбудеться це вже наступного року.

Треба зазначити, що в кінці грудня Ілон Маск також підтвердив, що у 2021 році Tesla офіційно прийде до Індії. Скоріш за все, там будуть продавати машини китайської збірки. При цьому місцева влада сподівається вмовити Ілона Маска організувати в країні й місцеве виробництво.

Як раніше писав AMPERCAR, компанія Tesla заманює покупців безкоштовним автопілотом.

За повідомленням Economic Times, у 2021 році в Індію почнуться постачання моделі Tesla Model 3 за орієнтовною ціною в $74 739.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело teslarati.com insideevs.com