Tesla відкрила безкоштовний доступ до покращеного автопілота на 30 днів

Набір функцій автоматизації водіння Enhanced Autopilot в ієрархії можливостей електромобілів Tesla знаходиться між базовим Autopilot і дорожчим FSD, досі він залишався трохи в тіні, а в програму бета-тестування зазвичай включався саме FSD. Судячи із заяв власників електромобілів марки в Австралії, компанія вирішила відкрити доступ до опцій Enhanced Autopilot на 30 днів без стягнення плати за їх активацію.

В іншому випадку, як пояснює Electrek, автовласникам довелося б заплатити за активацію цих функцій $6000, хоча при цьому вони зберегли б доступ до них на безстроковій основі. До переліку доступних для «30-денного тестування» функцій увійшли такі:

  • автоматична перебудова на шосе при включенні водієм покажчика повороту;
  • автоматична навігація по заданому маршруту (без автоматичної зупинки на перехрестях та біля світлофорів — останнє доступне лише користувачам FSD);
  • автоматичне паркування в один дотик перпендикулярно або паралельно до проїжджої частини;
  • автоматичний виїзд машини без водія в салоні з вузьких паркувальних просторів та заїзд у зворотному напрямку, керування при цьому здійснюється за допомогою смартфона;
  • Smart Summon – самостійний виїзд машини до водія, що знаходиться на відстані від паркувального місця, але в межах прямої видимості і поза дорогами загального користування.

Взагалі, якщо ця акція поширюється на всі регіони офіційної присутності продукції Tesla, це буде чудовим подарунком автовласникам. Принаймні, якщо для охочих випробувати більш просунутий FSD є можливість випробувати його за підпискою за $199 на місяць, перш ніж викладати $15 000 за постійне використання, то для охочих випробувати Enhanced Autopilot таких пропозицій не існувало. Враховувати слід лише один специфічний нюанс — у жовтні Tesla почала постачати машини без ультразвукових датчиків, і у них поки що не працюють функції автопаркування та виклику порожнього електромобіля до водія. Надалі Tesla навчить їх орієнтуватися щодо перешкод по камерах, але поки що повний набір функцій Enhanced Autopilot доступний лише власникам машин з ультразвуковими датчиками.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело electrek.co