Tesla відкличе майже 1,1 млн електромобілів у США через проблеми зі склопідйомниками

Американський автовиробник Tesla відкликає близько 1,1 млн. електромобілів у зв’язку з несправністю автоматичної системи закривання вікон, пише агентство Reuters з посиланням на повідомлення Національного управління безпекою руху на трасах міністерства транспорту США (National Highway Traffic Safety Administration, NHTSA). Проблему виправлять через оновлення програмного забезпечення автомобіля.

NHTSA повідомило, що через несправність автоматичної системи закривання вікон пасажири та водій ризикують отримати травму. У зв’язку з цим агентство зазначило, що електромобілі з цим дефектом не відповідають вимогам федерального стандарту безпеки транспортних засобів щодо електричних склопідйомників.

Відклик поширюється на деякі Model 3 2017–2022 року випуску, Model Y 2020–2021 року випуску, а також Model S та Model X, випущені у 2021–2022 роках. Виробник електромобілів повідомив регулятора, що виконає бездротове оновлення програмного забезпечення, яке відповідає за роботу автоматичної системи закривання вікон.

Також Tesla зазначила, що про жодні аварії, травми або смертельні випадки, пов’язані з цим дефектом, їй невідомо. Компанія повідомила, що, починаючи з 13 вересня, електромобілі, що знаходяться у виробництві та очікують на постачання, отримують оновлення програмного забезпечення, яке налаштовує роботу склопідйомників з електроприводом відповідно до вимог федерального стандарту.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело reuters.com