Tesla створить «дослідне» виробництво акумуляторів, яке стане одним з найбільших в світі

Новий завод у Фрімонті увійде в десятку найбільших на планеті.

Компанія Tesla почала будувати новий завод у Фрімонті, буквально через вулицю від свого автомобільного виробництва. Там планується почати дослідне виробництво акумуляторів типу 4680 – перших елементів живлення, які Tesla розробила і планує випускати повністю самостійно.

Зазвичай дослідним називають невелике виробництво, де відпрацьовують технологію для її подальшого масштабування на інших заводах, проте цього разу глава компанії Ілон Маск несподівано заявив, що новий завод у Фрімонті увійде в десятку найбільших в світі, повідомляє Teslarati.

Згідно з даними Argus Media, зараз на десятому місці в списку найбільших акумуляторних фабрик в світі значиться завод китайського концерну CATL з потужністю 24 гігават-години на рік. Таким чином, нове виробництво Tesla має перевершити цей показник. Для порівняння, спільна гігафабрика Tesla і Panasonic в Неваді має потужність в 35 гігават-годин на рік.

Передбачається, що більш масштабне виробництво акумуляторів Tesla 4680 буде налагоджено на заводах в Остіні, штат Техас, і поблизу Берліна. Також за чутками компанія веде переговори про будівництво акумуляторного виробництва у Великобританії. Попри всі ці плани, власних акумуляторів для всіх автомобілів Tesla не вистачить і компанія продовжить купувати елементи живлення у сторонніх постачальників.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело teslarati.com