Tesla S і X знову затримуються, але компанія пообіцяла наростити випуск

Компанія розраховує робити та продавати не менше 100 тисяч електромобілів цього сімейства щорічно.

Оновлені електромобілі Tesla Model S і Model X були представлені ще на початку січня, проте їх виробництво досі не розпочато. Під час недавньої розмови з інвесторами при презентації результатів першого кварталу глава компанії Ілон Маск лише пояснив, що затримка викликана незалежними від «Тесли» складнощами у постачальників.

Тоді ж було заявлено, що постачання автомобілів клієнтам почнуться «дуже скоро». І одночасно з цим компанія зрушила терміни очікування для тих, хто зважився зробити замовлення тільки зараз.

Так, Tesla Model S Plaid доведеться чекати до червня-липня, варіант Long Range до серпня-вересня, а топову Plaid+ випустять на ринок тільки в середині наступного року. Терміни початку постачання кросоверів Model X для тих, хто робить замовлення зараз, відклали до жовтня-листопада.

Разом з тим, Маск пообіцяв, що як тільки всі проблеми будуть вирішені, компанія випускатиме по дві – дві з половиною тисячі таких машин в тиждень. Це в сумі дає 100 – 125 тисяч електромобілів на рік.

Досі сумарні продажі моделей S і X досягали 100 тисяч на рік тільки у 2017 році, після чого їх реалізація неухильно знижувалася. Це було пов’язано ще і з тим, що Tesla перемістила свою увагу на більш демократичні моделі 3 і Y. Тепер же колишні обсяги виробництва старших електромобілів будуть як мінімум відновлені.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...