Tesla припинила приймати попередні замовлення на пікап Cybertruck за межами Північної Америки

Глава компанії Ілон Маск (Elon Musk) нещодавно вже заявляв, що Tesla готова припинити прийом замовлень на електромобілі, терміни очікування поставок яких перевищують розумні. Хоча пікап Cybertruck до серійних виробів поки що не відноситься, Tesla днями припинила приймати попередні заявки на його постачання за межами Північної Америки. Виробництво моделі має розпочатися у Техасі не раніше наступного року.

Шлях електричного пікапа Cybertruck на конвеєр виявився довгим та тернистим. Його представили восени 2019 року, і початковий план передбачав, що зараз він мав проводитися серійно. В даний час старт виробництва на побудованому нещодавно підприємстві в Техасі намічено на 2023 рік, хоча весь цей час компанія не припиняла приймати попередні заявки на незвичайну машину із заставним платежем у сумі $100.

Останній раз офіційна статистика згадувала про кількість прийнятих попередніх замовлень на Cybertruck у червні 2020 року, тоді йшлося про більш ніж 650 тисяч заявок, які зрештою можуть і не конвертуватися в реальні покупки. Пізніше Маск заявив, що кількість замовлень на Cybertruck досягла рівня, що дозволяє компанії перші три роки випуску моделі працювати лише на обслуговування цих заявок. За неофіційними даними сторонніх джерел, кількість охочих купити Cybertruck вже наблизилась до 1,5 млн людей.

Наприкінці минулого року Tesla сховала інформацію про ціну та характеристики пікапа зі свого сайту, але технічно це не завадило їй продовжити прийом замовлень на Cybertruck. Цього тижня можливість оформити попередню заявку з-за меж Північної Америки на сайті компанії зникла. Така можливість тепер доступна лише для жителів США, Канади та Мексики.

Очевидно, що саме ринок Північної Америки компанія обслуговуватиме з погляду поставок Cybertruck насамперед, оскільки модель випускатиметься на підприємстві в Техасі, а термін появи європейської версії пікапа взагалі не визначений. У компанії можуть виникнути проблеми із сертифікацією машини в Європі через специфічну конструкцію та оснащення Cybertruck. У свій час обговорювалася можливість розробки більш компактної версії пікапа для європейського ринку. Звичайно, все це не виключає постачання американського варіанта Cybertruck за межі «рідного» континенту неофіційними каналами, але ціни при цьому будуть точно завищені.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co