Tesla припиняє виробництво електромобіля Model 3

Згідно з інсайдерською інформацією, робочим на виробничій лінії Tesla Model 3 повідомили, що на підприємстві зупиняється виробництво електромобіля. Поки йдеться про період з 22 лютого по 7 березня, але він може продовжитися.

Зазначається, що зараз Tesla стикається з проблемами зі своїм ланцюжком постачання через затримки в портах та екстремальних погодних умов, що впливають на наземний транспорт. Американський виробник електромобілів заявив минулого місяця, що на його роботу може тимчасово вплинути глобальна нестача мікросхем та проблеми з пропускною спроможністю портів.

Нагадаємо, що минулого тижня компанія Samsung Electronics повідомила, що припинила роботу на своєму заводі в Техасі через зимовий шторм, який викликав відключення електроенергії. При цьому корейці відмовилися назвати своїх клієнтів для заводу, але у 2019 році Tesla заявляла, що його мікросхеми для автономного управління виробляються саме цією компанією в Техасі.

На цей момент неясно, скільки обсягів і доходів Tesla втратить через тимчасової зупинки виробництва. Завод компанії в Каліфорнії розрахований на виробництво 600 000 автомобілів в рік. Варто зазначити, що станом на 25 лютого 2021 року акції компанії вже впали на 6,77%.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело pcmag.com

Коментарі
Завантаження...