Tesla пропонує ентузіастам розробити батарею для Cyberquad

Пікап Cybertruck американська Tesla представила ще 2019 року. Тоді на презентації до кузова електрокара заїхав електричний квадроцикл Cyberquad, який поспішили оголосити додатковою опцією, яку можна замовити в комплекті з електромобілем.

Щоправда, відтоді жодної інформації про Cyberquad практично не надходило. Розробка його велася як мінімум дуже мляво. До того ж з’ясувалося, що демоквадроцикл насправді створений на шасі Yamaha Raptor 700.

Причина, через яку про Cyberquad не було чути, пов’язана з самим Cybertruck, чий дебют теж відкладався вже кілька разів. Проте, тепер компанія офіційно оголосила, що відмовлятися від квадроцикла не збирається! І навіть більше: у Китаї був оголошений конкурс серед університетських студентських команд, які мають вигадати дизайн акумуляторного блоку, створеного на основі батареї формату 2170 .

На переможців конкурсу чекає приз у розмірі 30 тисяч доларів. Єдина дивна деталь у всій цій історії полягає в тому, що мотиви, за якими дизайн батареї вирішили віддати на аутсорсинг, а не розробляти силами компанії, залишаються невідомими.

Втім, звертається до громадськості за допомогою в розробці нового продукту Tesla не вперше. Раніше виробник уже шукав спеціаліста, який зміг би очолити його команду китайських дизайнерів, яка працює над так званою “Tesla за 25 000 доларів”. Ось і до розробки акумуляторної батареї Cyberquad Tesla вирішила залучити колектив зацікавлених студентів, а також так звані інноваційні та дослідницькі групи.

Tesla Cybertruck планують запустити у виробництво та почати поставки клієнтам наступного року, а його складання налагодять на нещодавно відкритому підприємстві Giga Texas. А виробництво Cyberquad, швидше за все, освоять у Китаї, звідки квадроцикли надсилатимуть клієнтам до США.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co