Tesla погоджує з владою Німеччини збільшення обсягів випуску електромобілів у Берліні до мільйона на рік

Компанія Tesla не втрачає надії зберігати середні темпи збільшення обсягів виробництва електромобілів на 50% на рік, і до 2030 року налагодити щорічний випуск 20 млн. транспортних засобів. У цьому сенсі прийняте рішення підняти продуктивність німецького підприємства до 1 млн. електромобілів на рік виглядає цілком логічним, і зараз Tesla займається узгодженням цього плану з владою Німеччини.

Випуск електромобілів на околицях Берліна компанія розпочала наприкінці 2021 року, і вже до кінця наступного розраховувала довести щотижневу програму виробництва до 5000 електромобілів. Фактично вона завершила минулий рік з щотижневим об’ємом випуску в 3000 машин, минулого місяця довела його до 4000 штук, і рубіж в 5000 електромобілів планують подолати в найближчому майбутньому. Зараз офіційно схвалено виробництво до 500 000 електромобілів на рік на майданчику в Німеччині, але Tesla вже дбатиме про більш віддалену перспективу, починаючи узгоджувати збільшення цієї кількості до 1 млн машин на рік.

Про це повідомляє німецьке видання RBB, згадуючи про нещодавно подані компанією документи на погодження до профільних відомств Німеччини. Уточнюється, що приросту продуктивності буде досягнуто без збільшення займаної підприємством площі. Можливо, нещодавно прийняте рішення утриматися від збирання акумуляторних батарей на базі елементів типу 4680 у Німеччині дозволить переорієнтувати частину виробничого простору під випуск електромобілів. У заявці повідомляється, що Tesla не знадобиться і додаткових водних ресурсів для подвоєння обсягів випуску електромобілів у Німеччині. Це має заспокоїти захисників природи та прискорити процес узгодження.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co