Tesla планує відкрити доступ до автопілоту FSD по підписці через місяць

На бета-версію програмного забезпечення FSD v9 в Tesla покладають великі надії, оскільки вона дозволить в автоматичному режимі проїжджати перехрестя і покладатися переважно на дані з відеокамер. Недавні коментарі Ілона Маска (Elon Musk) дозволяють зрозуміти, що ця версія ПЗ надійде до учасників тестування в червні, а підписка на FSD з щомісячною оплатою теж затримається до наступного місяця.

Коли глава Tesla говорив про підписку на FSD минулого разу, він обіцяв, що опція буде доступна клієнтам з травня поточного року. Місяць невблаганно наближається до середини, а тому Ілон Маск вважав за потрібне зі сторінок Twitter оголосити про чергове перенесення. Підписка, за його словами, повинна стати доступною для автовласників приблизно через місяць. Ця форма доступу до комплексу систем активної допомоги водієві є альтернативою покупці опції в постійне користування за $10000. Вона може зацікавити тих, хто користується орендованими електромобілями Tesla або набуває їх в лізинг з необхідністю подальшого повернення. Маск підкреслив, що покупка FSD в постійне користування буде вигідніша з фінансової точки зору, але розмір щомісячної абонентської плати за передплатою досі не уточнив.

Одночасно Маск заявив, що дев’ята бета-версія FSD почне поширюватися на території США на наступному тижні, а остаточний реліз після усунення решти недоліків відбудеться ще пару тижнів тому. Різниця в порівнянні з попередньою версією FSD буде гігантською, як запевнив глава компанії. Водій як і раніше повинен буде постійно стежити за роботою автоматики, та й відповідне ПЗ формально досі перебуває в стадії бета-тестування, тому воно є доступним тільки обмеженій кількості випробувачів з-поміж співробітників Tesla і приватних власників електромобілів, які беруть участь в програмі. У дев’ятій версії ПЗ компанія прагне майже повністю відмовитися від використання даних радарів, спираючись на систему машинного зору.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...